Ana Menü > Hakkımızda

Universal Concept ®  Hakkında

 
Universal Concept ® olarak, 1989' dan günümüze faaliyette olan firmamız, müşteri hizmetlerinde mükemmelliği, mağaza dekorasyonu ve mağaza ekipmanlarında kişiye özelliği hedeflemektedir.

Tüm çalışanların etkin katılımlarıyla müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları etkin ve verimli bir biçimde kullanmaktayız.

Mağaza dekorasyonunda kişi veya kuruluşa özel tasarımların ve Mağaza Standları, Mağaza Banko, Raf Sistemleri, Mağaza Elbise Askıları, Vitrin Mankenleri vs. üretimini kendi fabrikamızda uzman kadromuzla yapmaktayız.

İç mimari alanında kapsamlı bir tasarım hizmeti verdiğimiz gibi, uygulama safhasında da "Danışmanlık" tan, "Anahtar Teslimi" çalışmaya kadar istenilen miktarda sorumluluk almaktayız.

Ürün tasarımı, dekorasyon, mimari tasarım gibi çalışma alanlarında ayrı ayrı projeler üretildiği gibi bazı projelerde bu alanlardaki kabiliyetlerin hepsini aynı anda kullanma imkanı bulabilirsiniz. İçerik ve çeşit bakımından farklılık gösteren geniş kapsamlı mağaza dekorasyonu referanslarımızı inceleyebilirsiniz.
Mağaza Ekipmanları
Referanslarımız
İletişim